Viibimise ajal

Seltskondlikud üritused

orraldame oma klientidele regulaarselt üritusi, et neil ja/või nende pereliikmetel oleks rohkelt võimalusi seguneda ja suhelda teiste erinevatest riikidest pärit kodanikele ning huvitavate inimestega Eestist. Sellised üritused hõlmavad sageli õhtusööke, väljasõite, ekskursioone ja mitmesuguseid muid seltskondlikke koosviibimisi.

Kaasasolevatele pereliikmetele töövõimalused ja sotsiaalne kaasatus

Mõistame, et teie pereliikmed, kes teiega Eestisse kolimisel liituvad, peavad oma tööelu seljataha jätma. See võib mõnikord olla stressirohke. Aitame neil leida tööd ja tegevust, võimaldades neil jätkata aktiivset tegevust ka Eestis viibides. Seejuures teeme koostööd kohalike personali värbamise ettevõttete ja mittetulundusühingutega.

Tegevused, mida töövõimaluste ja sotsiaalse kaasatuse sisaldab:

  • Korraldame teiega intervjuu, et selgitada välja teie kvalifikatsioon, ootused ja muu reaalsed võimalused Eestis

  • Nõustame võimalikke alternatiivsete töövaldkondade osas, mis vastavad teie profiilile ja huvidele

  • Kasutades meie partnerlusbüroosid ja olemasolevat kontaktvõrgustikku, saad läbi viia põhjalikku tööotsingu

  • Abistame teid CV ja muude volikirjade koostamisel

  • Soovitame heategevuslikke ja muid Eesti mittetulundusühingute projekte ning korraldame kohtumisi asjakohaste kohalike kontaktidega

Tegevused lastele ja noortele

Juhul, kui teie ettevõte korraldab linnast väljas komandeerigut või on muid tööülesandeid, mis takistavad teil lähedastega koosolemast, siis saame võimalusel korraldada teie ja teie töökaaslaste lastele huvitavaid ajaveetmisvõimalusi. Väiksematele lastele pakume koostöös Loovustoaga spetsiaalseid kunstitegevusi.

Sport

Leiame ja soovitame sportimisvõimalused, et saaksid end vormis hoida ja lemmikspordialasid harrastada. Piisava hulga kohalike või sarnaste hobidega välismaalaste korral korraldame ka ühiseid treeninguid.

Teave huvitegevuste kohta

Meie uudiskiri sisaldab ajakohastatud teavet sündmuste kohta, mis võivad meie välisriigi kogukonnale huvi pakkuda. Aitame ka piletite hankimisel ja vajadusel transpordi korraldamisel.

Lapsehoidjad

Aitame leida lapsehoidja teie kõige kallimatele, olgu see siis ühekordseks või regulaarseks puhuks.

Koduabi

Aitame leida sobiva lahenduse majapidamis-vajadustele ja muudele koduabiteenustele, mida vajate.

Turvateenused

Teie soovidest lähtuvalt pakume koostöös partneritega erinevaid lahendusi ning aitame valida sobivaima turvalahenduse.

Autojuhi teenused

Aitame leida ja rentida autojuhi või üürida sõiduki koos juhiga lühiajalisteks vajadusteks

Kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamine

Aitame lahendada igapäevaseid kinnisvaraga seotud küsimusi Eestis. See võib hõlmata suhtlemist tehnilise hoolduse ettevõtetega, nõustamist, milliseid teenuseid kasutada nende hinna ja kvaliteedi suhte osas.

IT tugi

Koostöös oma partneritega aitame Sind kõigi IT-ga seotud vajadustega alates ostunõustamisest kuni kohapealse parandamiseni.

Tugitelefon

Pakume tugitelefoni teenust, et aidata teil leida lahendus olemasolevatele probleemidele. Meie VIP-klientide eeliseks on isiklik kontohaldur, kellel on sügav ja selge arusaam teie vajadustest ja nõuetest.