Enne saabumist

Praktilist infot Eesti kohta

Iga uus Eestisse kolida plaaniv klient saab meie tervituspaki kulleriga. Pakett sisaldab praktilist teavet välismaalasena meie riigis elamise ja töötamise kohta. See aitab teil alustada ettevalmistusi õigeks ümberpaigutamiseks.

Telefoniintervjuu

Teeme teiega telefoniintervjuu varakult enne kolimise tegelikku toimumist.

Selle intervjuu eesmärk on selgitada välja teie nõudmised ja ootused seoses kolimise ja Eestis viibimisega, et saaksime oma teenust kohandada vastavalt teie olukorrale.

Eluaseme pakkumised

Arvestame Teie vajaduste, ootuste ja eelarvega parimate võimaluste leidmisel kodu leidmiseks Eestis. Meie soovitused võtavad arvesse erinevate linnaosade mainet ja üldist atmosfääri ning funktsioone, nagu juurdepääs ühistranspordivõrgule ja üldine ohutus.

Koostöös teie või teie tööandjaga koostame ja räägime teie nimel üürilepingu üle.

Sõiduki pakkumised

Aitame teil leida vastavalt transpordivajadustele parimad pakkumised sõiduki ostu-, liisingu- või rentimiseks. Aitame teil sõlmida liisingulepingu kohalikust pangast. Samuti hoolitseme kõigi formaalsuste eest, mis on seotud Teie sõiduki Eesti registrites registreerimise või ümberregistreerimisega ning parimate pakkumiste saamisega nii kohustusliku kui/või lisakindlustuse osas. Samuti selgitame ka tasulise parkimise süsteemi Eestis.

Muud eelised:
  • Kindlustuspakkumised: Aitame teil leida parimad kindlustuslepingute pakkumised, olgu tegemist teie pere kodu, sõidukite, reisimise või tervisega seotud kindlustuslepingute sõlmimiseks.

  • Turvaalane nõustamine: Selgitame Eesti julgeolekuolukorda, hindame teie konkreetseid vajadusi ja nõustame sobivaimad turvateenuste pakkujad.

  • Hobid (sport, kultuur jne): Kaardistame teie huvid ja eelistused vaba aja veetmiseks ja hobidega tegelemiseks. Soovitame ja aitame leida sobivaimad spordi- või terviseklubid, meelelahutuskohad ja kultuuriüritused. Samuti hoiame teid kursis sündmustega, mida me ise regulaarselt korraldame.

  • Toit (dieedid ja erivajadused): Anname nõu nii eksootilisemate toiduainete kättesaadavuse osas Eestis kui ka parimate viiside osas, kuidas Eestis elades oma dieedist kinni pidada.

Teie saabumise korraldamine

Teeme kõik vajalikud ettevalmistused teie Eestisse saabumiseks, kooskõlastades Teie ajagraafiku teie tööandja, üürileandjate ja teiste partneritega, kellega teil on vaja pärast saabumist kohtuda.